Usługi mechaniczne

O

d wielu lat zajmujemy się naprawą aut. Znamy ten temat od podszewki. Dlatego też możemy zaproponować kompleksowe naprawy mechaniczne, oraz profesjonalną ocenę stanu technicznego pojazdu. Wykonujemy naprawy zawieszenia, układu wydechowego, sprzęgła, czy elementów układu napędowego.

Wykwalifikowani mechanicy szybko i niedrogo wymienią wadliwe części, doradzą i wskażą jak właściwe eksploatować samochód. Wymieniamy płyny: oleje, płyny chłodnicze, a także osprzęt – filtry i osłony.

Mechanika Pojazdowa

Dlaczego My ?

Mechanika Pojazdowa
K

ażdą usterkę sprawdzimy na miejscu, uczciwie wskażemy problemowe miejsce i dokonamy wstępnej wyceny. Do każdego auta podchodzimy indywidualnie, rzetelnie i jasno formułując ofertę. U nas możesz być pewny, że naprawa potrwa możliwie najkrócej, zapewniamy, że otrzymasz zamówione części i zostaną one zamontowane solidnie. Naszą niezbywalną marką jest bogate doświadczenie i sprawdzony zespół fachowców. Klienci, którzy skorzystali z usług serwisu z chęcią udzielają rekomendacji – co świadczy o renomie jaką zdobyliśmy na przestrzeni dwudziestu lat. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Dołącz do grona zadowolonych klientów, przyjedź i przekonaj się, jaką opiekę zapewnimy Twojemu cacku na czas lakierowania