naprawy bezgotówkowe

Współpracujemy ze wszystkim firmami ubezpieczeniowymi, na czas naprawy bezpłatnie udostępniamy auta zastępcze (OC) i większości szkód (AC).Kilkudziesięcioletnie doświadczenie i praktyka w zakresie obsługi szkód komunikacyjnych pozwala nam na szybką naprawę skupiając się głównie na satysfakcji klienta.

Bezgotówkowa naprawa auta jest wygodną i szybką formą rozliczenia naprawy powypadkowej zarówno z ubezpieczenia OC jak i AC. Zadaniem klienta jest jedynie podpisanie kilku dokumentów, kolejne kroki podejmuje nasz serwis. Właściciel samochodu nie angażuje swojej gotówki i nie musi martwić się, czy kwota obliczona przez ubezpieczyciela pokryje koszty naprawy.

Przy kolizji z OC sprawcy, dodatkowo na czas naprawy, udostępniamy nieodpłatnie samochód zastępczy. Zapewniamy krótkie terminy i fachową obsługę oraz gwarancję na wykonywanie naprawy. W tego rodzaju zleceniach mamy 30 letnie doświadczenie i praktykę, co niewątpliwie daje klientowi poczucie bezpieczeństwa. W naprawach bezgotówkowych cieszymy się dużym zaufaniem i dobrą opinią na rynku.

nasi partnerzy

Likwidujemy szkody we wszystkich towarzystwach ubezpieczeń