Nasz Warsztat

D

ysponujemy warsztatem wyposażonym w sprzęt uznanych na świecie marek. Posiadamy profesjonalną ramę naprawczą firmy Trommelberg oraz zgrzewarkę marki Telwin, spottery i lutospawarki ,są to urządzenia niezbędne do kompleksowych napraw blacharskich pojazdów. Niezawodność narzędzi, z pomocą których pracujemy i przemyślana organizacja stanowisk, ma bezpośredni wpływ na wysoką efektywność usług świadczonych w serwisie.

Serwis został zaopatrzony w bezpyłowa komorę lakierniczą oraz dwustanowiskową strefę przygotowawczą renomowanej na całym świecie marki Usi Italia. Lakiernictwo w naszym wykonaniu to połączenie zaangażowania z profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy. Nasi lakiernicy pracują na najwyższej jakości lakierach i komponentach tj. Autocolor, 3M, Norton, Evercoat, Cromax.

Czas Naprawy
90%
Wyposażenie Warsztatu
90%
Jakość i Skuteczność
95%
Zespół
100%
dscf3345
P

odejmujemy się napraw samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek, zleconych przez klientów indywidualnych, leasingowych, a także firmy. Zabiegamy o to, by auta klientów, które wyjeżdżają z naszego warsztatu, były w idealnym stanie wizualnym i technicznym.

Na czas naprawy pojazdu zapewniamy samochody zastępcze w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych z OC sprawcy. Dysponujemy flotą kilkunastu aut osobowych i dostawczych różnych marek, co zapewnia możliwość wyboru i dostosowania do potrzeb klienta.

Zespół